Divitron-Poster-Web

Dijital sistem; bol ve çeşitli içerik, yüksek kapasite, yüksek görüntü ve ses kalitesi gibi sağladığı faydalar ile teknolojik bir sıçrama olarak görülmektedir. Ancak teknolojinin sunduğu bu değerlerden faydalanabilmek için seçilecek sistemin taşıması gereken özellikler bilinmeli ve sorgulanmalı. Bu nedenle özellikle, HD yayınlara uyumluluk, birleşik paket oluşturma, kanal sıralama gibi birçok özellik dikkate alınmalıdır.

TRON Elektronik Sistemler tarafından geliştirilen ve üretilen Divitron QAM 4X4, toplu konut, turizm tesisleri gibi yerleşim alanlarında mevcut bulunan veya yeni oluşturulacak çok aboneli yayındağıtım şebekelerinde, tek merkezden alınan uydu TV yayınlarının her abone tarafından dijital yayın teknolojilerine uygun yüksek çözünürlük ve kapasitede TV formatında izlenmesine olanak sağlar.

Divitron QAM, profesyonel uygulamalar için gelişmiş bir ana merkez yayın sistemi olup, 4 QPSK-IF uydu transponderinin, 4 farklı QAM-RF (S3-E69 aralığında) kanalına demodülasyon multiplex işlemleri ardından yerleştirilmesini sağlayan bir transmodülatör sistemidir. Opsiyonel CAM girişleri ile ana merkez üzerinden çözülmüş şifreli yayınların dağıtımına olanak sağlar. Bu sayede Dijital Uydu TV Operatörleri için mevcut olan bir altyapıyı değerlendirerek, ölçeklendirilebilen ve verimli bir içerik dağıtımına olanak tanır.

  • 19” 1RU mekanik yapı içinde 4 kanal DVB-S Alıcı ve DVB-C Modülatörlü kompakt çözüm,
  • Yayın ekleme ve eksiltme imkanı veren REMUX özelliği ile yüksek yayın kapasitesinde kolay kontrol edilebilir kanal düzenlemesi,
  • LCN (Merkezden Kanal Sıralama) fonksiyonu ile tüm televizyonlarda istenen tematik sıralamada, eş sırada yayın izleme,
  • Sistemin tüm parametreleri FaceTron yazılımıile kolay ve hızlı bir şekilde programlanabilir. Yapılan ayarlar dışarı/içeri aktar fonksiyonları ile kaydedilip kopyalanabilir,
  • Opsiyonel olarak şifreli yayınlar (Digitürk,D-Smart) için CAM desteği ve dahili BISS çözme.
Merkezi Dijital TV Çözüm Notları

Divitron 4×4 QAM Ürün Broşürünü Basılı Olarak Adresinize Yollamamız İçin Bize Ulaşın!