Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Teknik Doküman

Tüm toplu TV erişiminin uygulandığı yerlerde, eski-yeni bütün televizyonların ek cihaz/çevirici vb. olmadan tüm noktalardan erişebileceği yayın sistemidir. Bu nedenle açık olarak yayınlanan, başta ulusal kanallar olmak üzere, izleyici profiline uygun olarak genel kabul gören TV yayınlarının verildiği yayın formatıdır. Tüm TV alıcılarında dijital dönüşüm tamamlanıncaya ve “karasal dijital yayınların” yaygınlaşması sonrasında “karasal analog yayınların” sonlanmasına kadar bu temel yayın standardı önemini koruyacaktır.

Bu sistemler profesyonel uygulamacılar tarafından kurularak mevcut binanın/tesisin altyapısına kolayca entegre edilir. Mevcut binalarda dahil olmak üzere hemen hemen tüm binalarda kablo tesisatı inşaat aşamasında oluşturulduğundan, kablo altyapısı ilave bir yatırım gerektirmez. Bu sistemlerden faydalanacak nihai kullanıcının — yani televizyon izleyicisinin — herhangi bir kurulum veya ayarlama yapmasına gerek yoktur. Tek yapılacak şey; odada yer alan TV priziyle televizyonu birbirine bağlamaktır.

TRON tasarım ve ürünlerinin ortak özellikleri:

  • Sistemlerin üretiminde kullanılan yüksek standartta profesyonel komponentler,
  • Soğutma ve havalandırmaya öncelik veren mekanik yapı, sahada müdahaleye olanak veren tasarım ve yedek parça yapısı ve
  • Uluslararası standartların yanı sıra ülkemiz altyapı koşullarına göre oluşturulan ürün standartları ile en düşük arıza oranı ve en etkin satış sonrası hizmeti sağlanmaktadır.

Dokümanızı İndirmek İçin Formu Doldurunuz!

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.