Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// Fikirleri teknolojiye dönüştürüyoruz

Merkezi TV, Kablo TV Dağıtım ve Savunma Ürünleri

Merkezi TV Sistemleri
Merkezi TV Sistemleri
Tron'un Merkezi TV Sistemi ürün portföyünde Headend cihazları, TV sinyali dağıtım amplifikatörleri, HFC node'lar, optik ve koaksiyel sinyal dağıtım elemanları yer almaktadır. Tron, 1990 yılından bu yana, otel, hastane ve toplu konutlar için yüksek kaliteli Merkezi TV Sistemi çözümleri sunmaktadır.
Daha Fazla
Genişbant
Genişbant
Tron'un genişbant ürün portföyünde, DOCSIS 3.1 yükselticiler, HFC node'lar, RFoG node'lar, Fiber-Bakır Dönüştürücüler, Fiber Yükselticiler yer almaktadır. Tron'un genişbant ürünleri, 20 yılı aşkın süredir başta Kablo TV sektörü olmak üzere, dünyanın önde gelen telekom şebekelerinde kullanılmaktadır.
Daha Fazla
Savunma ve Havacılık
Savunma ve Havacılık
Tron'un savunma ve havacılık ürün portfoyünde, sinyal anahtarlama ve yönlendirme maksadıyla kullanılan Anten Anahtarlama ve Dağıtım Birimleri, Anahtarlama Matrisleri, Sinyal Dağıtım amacıyla kullanılan Almaç Çoklayıcılar ve Sinyal Güç Birleştiriciler ile RF Güç Yükselteciler, RF Filtreler ve Endüktif Sensörler bulunmaktadır.
Daha Fazla