Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Haber

FX3 serisi Geniş Bantlı Bina içi Kablo TV Yükselticileri, alanında en gelişmiş teknoloji olan aktif GaAs E-pHEMT yarıiletkenler ile tasarlandı. Bu teknolojinin en belirgin avantajı, düşük gürültü seviyesi ve yüksek RF çıkış gücünün yüksek verimlilik ve çok düşük bir güç tüketimi ile sağlanabilmesi. Nitekim FX3135R serisi ürünler ile 4W güç tüketimi ile 108/110dBuV (CTB/CSO -60dbc, CENELEC 42ch) çıkış seviyesi sağlamak olanaklı olup benzer Kablo TV Bina İçi Yükselticilere göre %40 oranında düşük güç sarfiyatına sahiptir.

FX3 serisi ile AGC (otomatik kazanç kontrolü) uygulamasını ilk kez Bina içi Yükselticilerde uyguladık (FX3131AR & FX3232AR). HFC şebekelerinde, bina içi yükselticisine kadar gelen hat üzerinde oluşan seviye değişimleri, proje yenilemeleri için olabildiği gibi yıpranma veya iklim şartlarındaki değişimlerden de kaynaklanabilmektedir. AGC (otomatik kazanç kontrolü) sayesinde, değişken giriş işaret seviyesine rağmen bina içi yükselticilerin çıkış seviyelerinin ilk ayar konumlarını korumaları sağlanabiliyor. Dolayısı ile çok sayıda bina için servis gereksinimi ortadan kalkıyor ve son kullanıcı noktalarına kadar sürekli eşit seviyede sinyal seviyesi sağlamak olanaklı oluyor.
FX3 serisinde oldukça kompakt bir mekanik yapısı mevcuttur. Doğru mühendislik tasarımı sayesinde yüksek verimlilik ve düşük güç tüketimi geniş ölçekli çok aboneli Kablo TV şebekelerinde uzun yıllar boyunca önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlayacaktır.

FX3 ailesi ve diğer FX ailesi hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.