Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

www.tron.com.tr  web sitesi sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, firmamız ve projelerimiz hakkında bilgi alabilir, iletişim bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

Bize özel bilgilerinizi vermeniz durumunda, bu bilgiler, sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da yasal yükümlülük altında bulunmadığı sürece üçüncü bir şahıs veya firma ile paylaşılmayacaktır. Bu bilgiler, en yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarımızla korunacaktır.

Sitemizin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı zarar ve masraflardan www.tron.com.tr sorumlu değildir.

www.tron.com.tr  üçüncü şahıslar tarafından idare edilen internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlamamaktadır. 

Sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Tron Elektronik Sistemler Tic. Ve San. A.Ş. ‘ne aittir. Sitemizin içerdiği bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları firmamızda saklıdır. Herhangi bir kişi/kuruluş, önceden firmamızdan yazılı iznini almadıkça, sitemizin belli bir kısmını başka bir web sitesinde kullanamaz veya sitemize başka bir web sitesinin bağlantısını kuramaz.

Gizlilik politikamız hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, bizimle her zaman www.tron.com.tr adresimizden iletişime geçebilirsiniz.