Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// Sınce 1990

Tutkumuz Her Tasarımda Mükemmelliği Yakalamak!

Tron Elektronik, genişbant şebeke ekipmanlarının tasarım ve üretiminde Türkiye’nin öncü kuruluşudur. 1990’da başlayan yolculuğumuzu heyecanla ve yenilikçi fikirlerimizi hayata geçirerek sürdürüyoruz.

Farklı coğrafyalardan iş ortaklarımızla 20 yılı bulan iş birliklerimiz var. Ürettiğimiz haberleşme elektroniği ekipmanları, Güneydoğu Asya’dan Kuzey Amerika’ya, kutup altından musona, değişik coğrafya ve iklimlerde kullanılıyor.

Uydu TV/Merkezi TV uygulamaları için analog/dijital headend ekipmanları, fiber-optik dağıtım ekipmanları, aktif/pasif RF dağıtım ekipmanları sağlıyoruz.

Genişbant uygulamaları için Kablo TV (DOCSIS 3.1) yükselticiler, HFC Node’lar, RFoG Node’lar, RF-over-Fiber çözümleri ve tasarım mühendisliği hizmeti sağlıyoruz.

Savunma ve Havacılık uygulamaları için sinyal anahtarlama ve dağıtım ekipmanları, anten ön yükselticileri, güç yükselticileri, yakınsama sensörleri, RF yükselteç modülleri, RF filtreler sağlıyoruz.

Ciromuzun %95’i özgün tasarımımız olan ekipman satışlarından oluşuyor. Ar-Ge ve yenilik odaklı çalışıyoruz ve bunu sağlayacak şekilde çok yönlü ve deneyimli bir ekibimiz, önemli benzetim, ölçüm ve testlerin yapılabildiği laboratuvar altyapımız ve canlı ve etkin tuttuğumuz akademik ve uluslararası iş birliği ağımız bulunuyor.

Sürekli gelişim ve kalite kimliğimizin önemli bir parçası. Üst düzey endüstriyel standartlarla uyumlu şekilde çalışıyoruz.

// Tutkumuz Mükemmelliğe Ulaşmak

Neden Tron Elektronik?

Gelişmiş Ar-Ge ve İnovasyon Kültürü

En zorlu pazarlarda dahi yer alabilmek için Ar-Ge ve inovasyonu şirketimizin en temel kültürlerinden biri haline getirdik. Böylece aradan geçen zaman diliminde ortaya koyduğumuz teknoloji ve ürünler Tron Elektronik’in köklü yapısıyla birlikte her zaman aranılan ve tercih edilen bir çözüm haline geldi.

1990
Tron Kuruldu
1991
İlk yerli yükseltici üretimi
1994
Analog headend uydu alıcı ilk tasarım
2000
İlk ihracat (Hong Kong)
2001
ABD'ye ilk ihracat
2003
Kablo TV yükseltici ilk tasarım
2011
Fiber optik alıcı/verici ilk tasarım

Savunma sanayii ilk tasarım

2013
Pasternack ile işbirliği
2016
DOCSIS 3.1 serisi lansmanı

Savunma sanayi için RF Sinyali Anahtarlama/Dağıtım Birimleri

2017
ARGE birimimiz bakanlık onaylı Tasarım Merkezi oldu
2019
DOCSIS 4.0 uyumlu tasarım geliştirme çalışmalarımız başladı

10 Ghz+ tasarım yeteneği

Aselsan Onaylı Tasarım & Üretim Tedarikçisi

2020/21
PSU tasarım & lansmanı

Güç yükselticisi tasarımı

Kaizen lansmanı